Domki całoroczne Kaszuby - poradnia-psychped.pl

Domki całoroczne Kaszuby

Kaszuby leżą w północnej części Polski (województwo pomorskie) To jeden z najbardziej popularnych kierunków wypoczynkowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić - Kaszuby zachwycają swą oryginalnością. zachował się oryginalny język, zwyczaje, turystów przyciąga też pyszna regionalna kuchnia i gościnność gospodarzy. Prócz tego na Kaszubach jest znacznie spokojniej niż w popularnych miejscowościach nadmorskich, czy na Mazurach. Wybierając Kaszuby jako miejsce wypoczynku każdy ma szanse prawdziwie odpocząć oraz poznać bogatą historię regionu.


Co zwiedzić na Kaszubach?Kaszubski Park Etnograficzny, gdzie można zapoznać się z ciekawym folklorem kaszubskim. Prócz podziwiania eksponatów wypada wziąć udział w lekcjach i warsztatach na których można zgłębić tajniki kaszubskiego rzemiosła.
Polskie Stonehenge - kamienne kręgi na terenie Borów Tucholskich. Znajdują się na terenie rezerwatu na którym znajduje się stare pradawne cmentarzysko i mogiły - kurhany
Chojnice - urokliwe kaszubskie miasteczko z piękna Starówką
Kolegiata kartuska z dachem w kształcie trumny jako swoiste "memento mori"
Zamek w Bytowie - możliwość spotkania z historią

Aktywne Kaszuby


Na Kaszubach nie można się nudzić. Prócz wielu atrakcji turystycznej na turystów czeka szereg wyzwań sportowych. Wędrówka Drogą Kaszubską, zwiedzanie Borów Tucholskich, pływanie w krystalicznie czystych jeziorach, czy pokonywanie wielu kilometrów rowerem czy kajakiem to tylko krótka zapowiedź czekających na turystów wyzwań.


Baza noclegowa na Kaszubach


Baza noclegowa jest bardzo zróżnicowana. Wybierać można od luksusowych apartamentów po pola namiotowe. Wiele zalet mają domki całoroczne na Kaszubach. Można w nich wypoczywać cały rok, nie ma ograniczeń sezonowych. Można pojechać tam całą rodziną lub grupa przyjaciół nie obawiając się o ciasnotę. Domki całoroczne Kaszuby są przystosowane do pobytu dużej ilości osób. Można w pełni cieszyć się swobodą i intymnością, bez sąsiadów za ścianą gdyż pobyt w domku na Kaszubach bez trudu nam to umożliwi. Ukochany zwierzak też nie stanowi problemu,. W większości domków całorocznych Kaszuby - domowi pupile są mile widziani. Domki całoroczne na Kaszubach często są wyposażone w kominek czy saunę oraz znajdują się w bliskiej odległości od jeziora. Zatem...czy lato czy zima czy inna pora roku w kaszubskich domkach całorocznych zawsze można cudownie spędzić czas.


Słowa kluczowe:domki całoroczne kaszuby,